وکیل پایه یک دادگستری یحیی رحمتی

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما سوال؟ در مواردی که زوج به زوجه وکالت بلاعزل جهت اجرای صیغه طلاق و تشریفات آن اعطا می نماید و ازدواج بر اساس آن صورت بگیرد زوجه با اختیار کردن وکیل با واسطه برای زوج طرح دعوی طلاق می نماید آیا حضور زوج و دعوت از وی در جلسه ضروری بوده است یا خیر و آیا با فرض حضور در جلسه امکان استرداد دعوی از ناحیه زوج وجود دارد یا خیر و به عبارتی آیا استرداد دعوی مطروحه از ناحیه زوجه که به صورت با واسطه از ناحیه زوج با دارابودن اختیارات وکالت مطرح شده است از طرف زوج قابلی...

اکبری 6 ماه پیش
2 پاسخ مشاهده

ببخشید میگم این قانون جدید که گفتن برای کسایی که در دوران جنگ سرکار بودن بهشون ایثارگری تعلق میگیره میخام بدونم اکه اون شخص فوت کرده باشع از طریق کانون بازنشتگان نفت همون بازماندگان میتونن برن دنبال کارها یا ایتکه باید وکالت بدن به یک نفر.

رضایی 8 ماه پیش
1 پاسخ مشاهده

آقای وکیل یک سوال دارم در خصوص تغییر غیر مجاز کاربري در اراضی زراعی و باغها، حکم قطعی دایر بر قلع و قمع بناي احداثی صادر گردید اما در مرحله اجراي حکم صادره مشخص میشود ملک قبل از قطعی شدن حکم داخل در بافت روستا گردیده است. آیا چنین مصوبه اي مانع از اجراي حکم قطعی ولازم الاجراي صادره است؟

علی دادوند 9 ماه پیش
1 پاسخ مشاهده